Forum wegetariańskie
jak zachęcić do kupowania przez internet? - Wersja do druku

+- Forum wegetariańskie (http://vegie.pl)
+-- Dział: Nie-wegetariańskie tematy (http://vegie.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Offtopy (http://vegie.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: jak zachęcić do kupowania przez internet? (/showthread.php?tid=94)jak zachęcić do kupowania przez internet? - Jui - 11-17-2020

Chodzi oczywiście o to, żeby rodzice nie wychodzili z domu bez potrzeby.
Nie zawsze jestem w pobliżu, żeby zrobić dla nich zakupy. Oni jako tako ogarniają internety, ale kupowania czy płacenia w sieci z jakiegoś powodu się boją. I tak krążą od marketu do marketu, zamiast złożyć zamówienie przez komputer i poczekać na dostawę. A przecież w obecnej sytuacji coraz więcej sklepów uruchamia platformy internetowe, z takich usług jak te https://afterweb.pl/projektowanie-i-tworzenie-sklepow-internetowych/ korzysta coraz więcej firm - więc to nie jest tak, że końcowi odbiorcy nie dostaną potrzebnych rzeczy czy zapłacą więcej.
Ale jak takim upartym osłom przemówić do rozsądku Huh


RE: jak zachęcić do kupowania przez internet? - andreas1995 - 11-17-2020

Najlepiej pokazać rodzicom, że zamawianie przez internet jest proste i szybkie, a w internecie są te same produkty, co w sklepach stacjonarnych. Moi rodzice nie potrafią sami zamawiać, ale proszą mnie.


RE: jak zachęcić do kupowania przez internet? - kamil22221 - 12-07-2020

W internecie na przykład można kupić bardzo dobre artykuły spożywcze w sklepie internetowym https://www.twojstragan.pl .Z tego co wiem to w tym sklepie internetowym kupuje bardzo dużo osób.


RE: jak zachęcić do kupowania przez internet? - efr - 03-10-2021

(11-17-2020, 05:17 PM)andreas1995 napisał(a): Najlepiej pokazać rodzicom, że zamawianie przez internet jest proste i szybkie, a w internecie są te same produkty, co w sklepach stacjonarnych. Moi rodzice nie potrafią sami zamawiać, ale proszą mnie.

Warto np. pokazać Rogalika. Jest na prawdę łatwy w obsłudze. Internetowy sklep spożywczy