Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Infekcje uszu
Dzień dobry moi drodzy! Chciałabym w tym wątku skupić się na tytułowym zagadnieniu, czyli infekcjach uszu. Z tego, co czytałam, to jest to dość powszechny problem, warto więc dowiedzieć się o nim więcej. Wyczytałam ostatnio, że takie zakażenia mogą być spowodowane nie tylko przez bakterie, ale także przez wirusy, czy nawet grzyby. Trzeba byłoby też w tym miejscu powiedzieć parę słów na temat postępowania w takiej nieprzyjemnej sytuacji. Otóż te działania będę się oczywiście różnić w zależności od kilku czynników. Można tutaj wspomnieć, chociażby o wieku pacjenta, czy też intensywności stanu zapalnego. Tak po prawdzie, to dowiedziałam się tego wszystkiego, z lektury tego https://www.fonix.pl/bol-uszu/infekcje-u...tepowanie/ interesującego materiału. Wam także polecam znaleźć trochę czasu, zajrzeć tam i zdobyć nowe, ale zarazem przydatne informacje. W końcu nigdy nie wiadomo, czy taki problem nie dotknie i was, lub waszych najbliższych. Pamiętajcie moi drodzy, o zdrowie należy dbać! PozdrawiamSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości