Forum wegetariańskie

Pełna wersja: Dlaczego PC nie może stać na dywanie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Albo kafelkach czy panelach - w każdym razie bezpośrednio "na podłodze" w pokoju?
Przeglądam właśnie rozmaite akcesoria biurowe ze sklepu https://www.wyposazeniegaudia.pl/ - z naciskiem na dodatki do biurka. I obok rozmaitych blatów, przystawek są też osprzęty przeznaczone na jednostkę centralną komputera, Można sobie wybrać nie tylko wózek na kółkach, ale też specyficzne zawiesie. Wygląda tak, że mocuje się je jakoś do blatu, a PC-ta ustawia na takiej półeczce poniżej.
Tylko po co z takich rzeczy korzystać? Jakie szkody można wyrządzić sprzętowi stawiając go bez niczego na podłożu?
Ja akurat takich rzeczy nie trzymam na dywanie i muszę przyznać, że same dywany są dla mnie po prostu ładne. Nawet niedawno czytałem na stronie https://www.mebleinfo.pl/dzial/222-trend...-sie,41555 jaki jest najlepiej wybrać dywan do przedpokoju. Co nie mówić to jest to bardzo poważna decyzja.
W sumie jeszcze muszę przyznać, że jak najbardziej bardzo fajną sprawą jest mieć komputer, ale również pamiętajmy o jego regularnym czyszczeniu. Osobiście polecam każdemu skorzystanie z profesjonalnej usługi czyszczenia komputerów https://www.macforce.pl/serwis/naprawa-m...-komputera i jak najbardziej wszystko się doskonale zgadza.
Nie może stać na dywanie, bo będzie wciągał cały kurz z podłogi do środka