Forum wegetariańskie
estetyka posesji - Wersja do druku

+- Forum wegetariańskie (http://vegie.pl)
+-- Dział: Nie-wegetariańskie tematy (http://vegie.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Offtopy (http://vegie.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: estetyka posesji (/showthread.php?tid=119)estetyka posesji - Ananda - 01-08-2021

Czy da się urządzić teren wokół domu tak, żeby wszystkie elementy prezentowały się wystarczająco korzystnie pod względem wizualnym?
Największe wątpliwości mam odnośnie elementów systemu odwodnienia. Umówmy się, że rozmaite kraty i włazy nad studzienkami nie wyglądają specjalnie korzystnie. Choć da się znaleźć producentów, którzy zapewniają o wysokiej estetyce swoich wyrobów - na przykład na stronie http://www.standartpark.pl/ tak to sformułowali. Pytanie, czy to co ładnie wygląda na zdjęciach, w rzeczywistości też będzie wyglądać równie dobrze???


RE: estetyka posesji - plonke - 01-11-2021

super tematyka


RE: estetyka posesji - kalafior - 05-08-2021

Faktycznie samo dbanie o naszą posesję czy o mieszkanie jest czymś bardzo naturalnym i to od nas zależy jak będzie całość wyglądała. Jak ja chciałem szybko sprzedać moją nieruchomość to wiedziałem, że firma http://axnieruchomosci.pl/ skupuje właśnie takie rzeczy. Odezwałem się do nich i również zdecydowali się kupić moją nieruchomość.


RE: estetyka posesji - Mikcza - 05-21-2021

Ja na razie zabrałam się za wnętrza Tongue i zamówiłam na przykład kwiat alokazja na https://domowa-dzungla.pl/kwiat-alokazja Smile znacie go? Moim zdaniem jeden z ładniejszych!