Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak zachęcić do kupowania przez internet?
#1
Chodzi oczywiście o to, żeby rodzice nie wychodzili z domu bez potrzeby.
Nie zawsze jestem w pobliżu, żeby zrobić dla nich zakupy. Oni jako tako ogarniają internety, ale kupowania czy płacenia w sieci z jakiegoś powodu się boją. I tak krążą od marketu do marketu, zamiast złożyć zamówienie przez komputer i poczekać na dostawę. A przecież w obecnej sytuacji coraz więcej sklepów uruchamia platformy internetowe, z takich usług jak te https://afterweb.pl/projektowanie-i-twor...rnetowych/ korzysta coraz więcej firm - więc to nie jest tak, że końcowi odbiorcy nie dostaną potrzebnych rzeczy czy zapłacą więcej.
Ale jak takim upartym osłom przemówić do rozsądku Huh
Odpowiedz
#2
Najlepiej pokazać rodzicom, że zamawianie przez internet jest proste i szybkie, a w internecie są te same produkty, co w sklepach stacjonarnych. Moi rodzice nie potrafią sami zamawiać, ale proszą mnie.
Odpowiedz
#3
W internecie na przykład można kupić bardzo dobre artykuły spożywcze w sklepie internetowym https://www.twojstragan.pl .Z tego co wiem to w tym sklepie internetowym kupuje bardzo dużo osób.
Odpowiedz
#4
(11-17-2020, 05:17 PM)andreas1995 napisał(a): Najlepiej pokazać rodzicom, że zamawianie przez internet jest proste i szybkie, a w internecie są te same produkty, co w sklepach stacjonarnych. Moi rodzice nie potrafią sami zamawiać, ale proszą mnie.

Warto np. pokazać Rogalika. Jest na prawdę łatwy w obsłudze. Internetowy sklep spożywczy
Odpowiedz
#5
Na pewno trzeba mieć atrakcyjną oferte Smile ja sie do zakupow online przekonalam dzieki takim sklepom jak https://lovita.pl/ bo mają super ceny!
Odpowiedz
#6
Można np. pokazać możliwości, pokazać korzyści, że nie trzeba wychodzić z domu, wybierać tyle czasu ile się chce. Można też pokazać takie strony jak ta https://www.ezebra.pl/pl/producers/its-s...27266.html szczególnie jeśli chodzi o kobiety, np. nasze mamy, które uwielbiają kosmetyki i pokazać jak wielki asortyment jest w tych sklepach. Można oczywiście zacząć od pokazania jak wygląda wyszukiwarka internetowa, zapisać w zakładkach konkretne sklepy, żeby tylko za pomocą jednego kliknięcia można było przenieść się do danego sklepu. Możliwości jest wiele i nawet opornych można przekonać (chociaż potrafi to trwać latami...). Oczywiście można usłyszeć zarzut, że przecież nie dostanie się tych zakupów od razu i to oczywiście prawda, ale tutaj można użyć argumentu, że w ten sposób poprawi się umiejętność zarządzania czasem i planowania z wyprzedzeniem. Nie wiem jak jeszcze inaczej można przekonać do kupowania przez internet... No może jeszcze powód się znajdzie, np. nie będzie się czuć na plecach łokcia pani stojącej za Tobą i braku kolejek do kasy.
Odpowiedz
#7
super linki Smile pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości